HAKKIMIZDA

BİZE DAİR

Loop Çevre Teknolojileri A.Ş, bir grup Şirketi olan Eroğlu Grup bünyesinde hizmet vermektedir. Güçlü ekonomik yapısı, nitelikli ve deneyimli iş gücü, güncel teknoloji ve altyapısıyla Türkiye’de sektöre öncülük yapmakta, sektör kriterlerini giderek yukarıya çekmektedir.

Atık yönetimi ve geri dönüşüm sektöründe mevzuatlar giderek derinleşir iken, devletin bu konudaki yaptırımları da giderek artmaktadır. Bu da, bu hizmeti sağlayacak firmaların kurumsallığının daha fazla önem kazanmasına sebep olmuştur. Ne yazık ki ülkemizde sektörde kurumsal olarak hizmet veren, kalite ve güven standartları belirlenmiş firma sayısı oldukça kısıtlıdır. Loop Çevre Teknolojileri A.Ş bu noktada yıllara dayanan birikimi ve profesyonellik anlayışı ile çözüm ortaklarına güven ve hizmette süreklilik vaat etmektedir.
Loop Çevre Teknolojileri A.Ş Türkiye’de dev endüstri kuruluşlarına ve holdinglere hizmet vermeye devam ederken, bu başarısını sürekli kılmak için de kendini sürekli güncelleyen bir hizmet yapısına sahiptir. Dünyada bu sektörün dinamiklerine hakim ve bilgisini deneyimlemiş yönetim kadromuz, faaliyetlerimizin, sürekli öğrenen ve kendini geliştiren bir yapıya bürünmesini de sağlamıştır.
Sektörde eğitim ve gelişimin farkında olan Loop Çevre yönetimi, gerek atık yönetiminden sorumlu ekibe, gerekse tüm personele atık yönetimi konusunda eğitim/bilgi verilmesi, herkesin üzerine düşen vazifelerin pekiştirilmesi ve atıkların geri dönüşümü veya bertarafı esnasında her hangi bir karışıklığa imkan tanınmaması adına eğitim faaliyetlerine büyük önem atfedilmektedir. Sektördeki lider konumumuz ve öncü yaklaşımımız tam da bu anlayışın bir yansımasıdır.


Vizyon

Sektörde hali hazırda sağladığımız kaliteyi ve hizmet zincirini sürekli hale getirerek, gelişen teknoloji ve birikimi bünyesinde sürekli muhafaza eden, örnek kurumsal yapısı ile sektöre katkı sağlayan, kitlelere çevre bilincini yaymakta başarılı olan bir şirket konumuna gelmek.

Misyon

Gerek sürdürülebilir bir çevre anlayışını devam ettirmek, gerekse atıkların endüstriyel geri dönüşümleri veya imhası ile ilgili tüm prosesleri dünya standartlarını baz alarak, ülkemizdeki ilgili kanun ve düzenlemelere uygun olarak yerine getirmek. Çözüm ortaklarına her zaman kusursuz hizmet anlayışıyla bağdaşan sonuçlar üretmek.

Yönetim Kadrosu

Sektörde dünya genelindeki uygulamalara dair bilgi ve deneyime haiz yönetim kadromuz, şirketimizin geleceği adına en büyük teminatımızdır.