FAALİYETLERİMİZ

FAALİYETLERİMİZ

Loop Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak bizler, güçlü ekonomik yapımız ve deneyimli kadromuz ile;hizmette garanti, gizlilik ve güvenilirlik sağlamayı taahhüt etmekte, pek çok sektörün ihtiyaçlarına yönelik farklı atık yönetimi stratejileri ve anahtar teslim çözümler ortaya koymaktayız.


Team Member

Toplam Atık Yönetimi

Loop Çevre olarak biz, pek çok farklı sektörün ihtiyacına yönelik farklı atık yönetim çözümleri sunabilmekteyiz. Endüstriyel atıklardan, üretim atıklarına, ambalaj atıklarından elektronik atıklara ve tehlikeli atıklara kadar tüm atık yönetim planlarının oluşturulması, ilgili firmaların bulunması, sözleşmelerin hazırlanması, atık sahasının yönetimi ve atıkların bertaraf edilmesi dair tüm hizmetleri tek çatı altında size sağlamaktayız.


Devamı için tıklayınız..
Team Member

Elektronik Atık

Loop Çevre Teknolojileri A.Ş, elektronik atıkların geri dönüşümü ve imhası süreçlerini güven içinde yürütür, doğayı korurken bu atıklardan maksimum ekonomik getiriyi elde eder..


Devamı için tıklayınız..
Team Member

Ömrünü Tamamlamış Araç

Loop Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak ömrünü tamamlamış araçlarla ilgili dünya standartlarında uyguladığımız hizmet politikamızı sürdürmekteyiz. Türkiye'deki otomotiv pazarının hacmi ve gelişimi bu alanda önemli bir faaliyet alanı yaratmıştır.


Devamı için tıklayınız..
Team Member

Tehlikeli Atık

Loop Çevre Teknolojileri A.Ş. olarak Tehlikeli atık yönetimi konusunda elde ettiğimiz tecrübe ve başarılı uygulamalar ışığında müşterilerimize bu alanda ‘’Anahtar Teslimi’’ hizmet sunabilmekteyiz. Tehlikeli atıkların tanımlanması, bunlarla ilgili yetkili kişi ve kurumların belirlenmesi, atıkların sınıflandırılması, ara depolaması, taşınması ve imhası sürecinde tüm hizmetleri mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak tek çatı altında verebilen Türkiye’deki ender şirketlerden birisi olan Loop Çevre Teknolojileri A.Ş, bu başarısını sektörün gelişimine de katkı sağlayacak şekilde sürdürmektedir.


Devamı için tıklayınız..
Team Member

İmha

Loop Çevre Teknolojileri A.Ş çalışanları tüm imha proseslerinizi tam kalite ve güvenilirlik anlayışı kapsamında tamamlamaktadır. Ürünlerin veya bilgilerin üçüncü kişilere sızdırılması mümkün değildir.


Devamı için tıklayınız..