İMHA


İMHA

... - Tehlikeli maddelerin kalıntılarını içeren ya da tehlikeli maddelerle kontamine olmuş ambalaj atıkları
- Firmalarca tedarik edilen kimyasallara ait IBC tankları, plastikler, variller, bidonlar
- Her türlü ambalaj atıkları
- Firmaların imha ettirmek istediği eski ambalajları

Gibi atıkların imhası önemli bir iş alanıdır. Bazı ambalajların imha edilmemesi ve piyasaya sızdırılması, bu ambalajların içine sahte ürünler yerleştirilerek pazara girmesine yol açabilmekte, bu da söz konusu marka için bir tehdit unsuru olabilmektedir.

Arızalı Yedek Parça

Ömrünü tamamlamış araçlardan elde edilen veya direkt olarak üreticisinden kusurlu olarak üretilmiş, arızalı yedek parçaların imhası da güven üzerine kurulmuş önemli bir faaliyet alanımızdır. Zira bu mahiyetteki parçaların piyasaya servis edilmemesi için imha edilmeleri şarttır.

Değerli Kağıtların İmhası

İçerisinde bir takım gizli kalması gereken bilgileri içeren dokümantasyon, kullanımı ya da arşiv süresi sona erdiğinde ortadan kaldırılmalıdır. Özellikle banka ve diğer aracı finans kuruluşlarından elde edilen yazılı, basılı dokümanların imha edilmesi gerekir. Çünkü bunlar çok sayıda kullanıcıya ait kişisel bilgileri ve hesap bilgileri içeren belgeler olabilir. Bu bilgilerin hiçbir şartta 3. kişilerce paylaşılmaması arz eder. Bunlara yönelik imha işlemlerinin de ancak tam profesyonellik anlayışıyla hizmet verebilen, güvenirliği kanıtlanmış firmalar tarafından yapılması gerekir.

Loop Çevre'nin genel hizmet anlayışındaki disiplin, güven ve profesyonellik olguları,imha hizmetleri nde de kendini göstermekte, müşterilerine her daim avantaj sağlamaktadır. Loop Çevre Teknolojileri A.Ş çalışanları tüm imha proseslerinizi tam kalite ve güvenilirlik anlayışı kapsamında tamamlamaktadır. Ürünlerin veya bilgilerin üçüncü kişilere sızdırılması mümkün değildir.


İmha hizmetlerimizden faydalanmak veya konu hakkında bilgi almak için tıklayınız.