TEKLİFİMİZ

... Loop Çevre Teknolojileri A.Ş olarak biz, endüstriyel atık yönetimi ve geri dönüşüm hizmetlerinde anahtar teslimi çözümler sunarken, söz konusu atıklardan maksimum getiriyi elde etmeyi yol haritamız olarak belirlemiş durumdayız. Bu çerçevede verdiğimiz hizmette profesyonellik ve güven taahhüt ederken; doğayı ve çevreyi korumak en önemli kriterlerimizdir. Siz sayın müşterilerimizin de bizimle aynı hassasiyetleri paylaştığını bilmek ise bizler için her zaman ayrı bir motivasyon kaynağı olmuştur.

Unutulmamalıdır ki atık yönetimi işi profesyonelce yapılması gereken, ciddi gereklilikleri ve bağlayıcı mevzuatları olan bir sektördür. Loop Çevre Teknolojileri A.Ş, faaliyet alanının gerektirdiği tüm deneyim, alt yapı ve teknolojiye sahip olmakla beraber, ülkemizde sektör özelinde bağlayıcı tüm kanun, yönetmelik ve mevzuatlara sıkı sıkıya bağlı bir hizmet yapısını kurmuş az sayıda firmadan birisidir.

Lütfen bizimle iletişime geçmek ve A’dan Z’ye endüstriyel atık ve geri dönüşüm hizmetlerimizden faydalanmak için tıklayınız .